Vipulis un Vasariete uzvar Latvijas čempionātā dambretē

0 Komentāru
Vipulis un Vasariete uzvar Latvijas čempionātā dambretē
DĀVIS ŪLANDS, F64

Raimonds Vipulis un Valda Vasariete svētdien Rīgā izcīnīja uzvaru Latvijas čempionātā simtlauciņu dambretē, ziņo Latvijas Dambretes federācija.

Vīriešu čempionātā finālā 12 dalībnieku konkurencē uzvarēja sacensību galvenais favorīts Vipulis, kurš izcīnīja 17 punktus.

Turnīra ievadā vadībā izvirzījās jaunie talanti Renards Helfrehts un Ričards Osītis, tomēr finišā pirmais bija Vipulis. Vicečempiona tituls tika Gunāram Gribuškam, kurš turnīru noslēdza ar izcīnītajiem 14 punktiem, bet spraigā cīņā par trešo vietu tikai turnīra pēdējā partijā starp Osīti un Helfrehtu pēdējos gājienos pārāks izrādījās Helfrehts, ar izcīnītajiem 12 punktiem pirmo reizi iekļūstot godalgotajā trijniekā.

12 punktus ieguva un pēc papildu rādītājiem ceturtajā vietā tika Jevgeņijs Matvejevs, piektajā vietā – Osītis un sešinieku ar 12 punktiem noslēdza Vsevolods Mitrēvičs.

Sievietēm sacensībās Rīgā fināla cīņās piedalījās astoņas dalībnieces.

Jau no pirmajām kārtām vadībā izvirzījās pagājušā gada vicečempione Vasariete un Viktorija Nesanira, kuras savstarpējā mačā pēdējā kārtā noskaidroja čempiones titulu. Uzvarot partijā, par Latvijas čempioni ar izcīnītajiem 11 punktiem pirmo reizi kļuva Vasariete.

Ar izcīnītajiem desmit punktiem vicečempiones tituls pirmo reizi tika Nesanirai, bet godalgoto trijnieku ar izcīnītajiem deviņiem punktiem noslēdza Alisa Orlova, arī pirmo reizi izcīnot šādu panākumu.

Vīriešu sacensības no 3. līdz 5.septembrim un no 10. līdz 12.septembrim norisinājās Rīgā, “Rīgas namsaimnieks” telpās, bet sievietes turpat sacentās no 10. līdz 12.septembrim.

0 Komentāru