Komentāri

Latvijas vieglatlēti, kas gatavojas olimpiskajām spēlēm Riodežaneiro, piedzīvojuši nepatīkamu pārsteigumu. Pie Daugavas stadiona durvīm parādījies uzraksts, ka viņiem pašiem būs jāmaksā par celiņu izmantošanu.

No 22. februāra sportistiem jāveic apmaksa par individuālu apmeklējumu – 2,50 eiro par treniņu. Šādu zīmīti pie Daugavas stadiona durvīm sev par lielu pārsteigumu šonedēļ ieraudzīja vieglatlēte Gunta Latiševa-Čudare.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņa ir viena no Latvijas sporta jaunajām cerībām, taču gatavošanos startam Rio pēkšņais paziņojums var pamatīgi iedragāt. Šodien sportiste atradās Rēzeknē un viedokli pauda telefoniski.

Un process patiešām ir iekustināts. Latvijas Vieglatlētikas savienība, pēc Daugavas stadiona administrācijas teiktā, janvārī par telpu izmantošanu palikusi parādā 2500 eiro.

Lai pārrunātu, kā situāciju risināt, šodien uz sanāksmi Daugavas stadionā pulcējās iesaistītās puses ar Izglītības ministrijas pārstāvi priekšgalā. Apspriede ilga pusotru stundu, taču beigu beigās risinājumu izdevās panākt.

Līgumu par turpmāko sadarbību vieglatlētikas savienība un stadiona pārstāvji parakstīs pirmdiena. Visi sportisti, kas gatavojas olimpiskajām spēlēm, varēs bez maksas apmeklēt treniņus.

Rīgā ir tikai divas vietas, kur vieglatlēti var trenēties – tie ir Daugavas stadions un Rīgas sporta manēža.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl