Komentāri
Vieglatlētikā ieviesīs pasaules rangu, ar kura palīdzību varēs kvalificēties arī olimpiādei
Foto: LETA

Starptautiskā Vieglatlētikas federācija (IAAF) no nākamā gada ieviesīs savu pasaules rangu visās disciplīnās, no kura sportisti varēs kvalificēties arī 2020.gada Tokijas olimpiskajām spēlēm un 2019.gada pasaules čempionātam, piektdien paziņoja organizācijas prezidents Sebastjans Ko.

Līdz šim olimpiskajām spēlēm un pasaules čempionātiem sportisti varēja kvalificēties izpildot normatīvus, taču turpmāk šāda iespēja būs arī vadoties pēc vietas pasaules rangā. IAAF sola līdz nākamā gada sākuma izstrādāt kritērijus, pēc kuriem varēs iegūt ceļazīmes uz planētas nozīmīgākajām vieglatlētikas sacensībām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rangs tiks veidots pēc punktu sistēmas, kurus sportisti iegūs gan par sasniegto rezultātu, gan par izcīnīto vietu, vadoties pēc sacensību nozīmīguma. Pasaules rangs tiks veidots sadarbojoties ar Ungārijas kompāniju “Elite Ltd”, kurai pieder viens no apjomīgākajiem vieglatlētikas rezultātu interneta resursiem “all-athletics.com”.

IAAF prezidents uzsver, ka pasaules ranga izveidošana ļaus sportistiem, līdzjutējiem un masu medijiem skaidri izprast sacensību hierarhiju, sākot no nacionālā līmeņa, beidzot ar reģionālajām un globālajām sacensībām.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl