2 komentāri
Vieglatlētei Ikauniecei-Admidiņai piešķirts Triju Zvaigžņu ordenis
Foto: LETA

Ordeņu kapituls šā gada 31. martā nolēma par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā piešķirt Triju Zvaigžņu ordeņa 3. šķiru un iecelt par ordeņa komandieriem vieglatlēti Lauru Ikaunieci-Admidiņu, liecina publikācija izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Ikauniece-Admidiņa ir Latvijas rekordiste septiņcīņā, pērn sacensībās Gecisā nopelnot 6622 punktus, labojot pašai piederošo rekordu. Viņa 2015.gadā pasaules čempionātā Pekinā izcīnīja bronzas medaļu, bet pērn Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs ierindojās ceturtajā vietā, bet 2012.gadā Eiropas meistarsacīkstēs izcīnīja sudraba godalgu.

Savukārt ilggadējais peldēšanas treneris un peldēšanas sporta organizators Juris Rode saņems Triju Zvaigžņu ordeņa V šķiru, kļūstot par ordeņa kavalieri. Triju Zvaigžņu ordenis piešķirts kopumā 32 personām.

TOP komentāri

  • m
    +2 +2 0

    m

    O jā,domāju,ka vienkāršs darba cilvēks ir izdarījis daudz vairāk Latvijas valsts labā,bet viņu spēj novērtēt vien ar minimālo darba algu un nožēlojamu eksistenci dzīves nogalē.
  • Kents

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl