VIDEO: Zī un Zē vingro ar skolēniem, bet ZZ čempionāts svin 10 gadu jubileju!

Komentāri

Šodien noslēgsies atklāšanas tūre vērienīgākajam Latvijas skolēnu sporta un prāta sacensībām ZZ čempionātam. Šogad pasākumam arī apaļa – 10 gadu jubileja, bet šo gadu laikā spēlēs ir izdevies pulcēt 1 miljonu dalībnieku no visas Latvijas!

Šorīt Zī un Zē viesojās Rīgas Valsts 2. ģimnāzijā, kur izvingrojās ar skolēniem un pastāstīja par ZZ čempionātu. Vislatvijas skolēnu sporta un prāta spēles ZZ Čempionāts ir tradīcija, kas ik gadu vieno tūkstošiem skolēnu no 4.-12. klasei. Pērn ZZ Čempionāts pieteicās vairāk nekā 2000 klases no 400 skolām, aptverot vairāk nekā 100 Latvijas novadus un pilsētas. Komandas var pieteikties līdz 8. aprīlim, izpildot radošu mājasdarbu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Zī un Zē vingro ar skolēniem

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl