Komentāri

2016. gadā Latvijas sportā piedzīvojām daudz spilgtu brīžu. Kristapa Porziņģa lieliskais sniegums NBA, brāļi Dukuri, Riodežaneiro olimpiskās spēles. Vai latviešu šķēpmetējas Madaras Palameikas triumfs Dimanta līgas kopvērtējumā bija spilgtākais gada sporta notikums?

Latvijas šķēpmetēja Madara Palameika septembrī Beļģijā Dimanta līgas posmā laboja Latvijas rekordu šķēpa mešanā un nodrošināja uzvaru sezonas kopvērtējumā. Palameika pirmajā mēģinājumā šķēpu raidīja 66,18 metru tālumā, par trim centimetriem labojot pirms diviem gadiem Jelgavā uzrādīto rekordu. Palameika par uzvaru saņēma dimantu trofeju un 40 000 dolāru (35 000 eiro) lielu naudas balvu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: Madara Palameika aizmet 66,18 metrus un uzstāda jaunu Latvijas rekordu!

Video: Palameikas īpašais veltījums mammai un faniem

 

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl