Komentāri

2016. gadā Latvijas sportā piedzīvojām daudz spilgtu brīžu. Kristapa Porziņģa lieliskais sniegums NBA, brāļi Dukuri, Riodežaneiro olimpiskās spēles. Vai latviešu šķēpmetējas Madaras Palameikas triumfs Dimanta līgas kopvērtējumā bija spilgtākais gada sporta notikums?

Latvijas šķēpmetēja Madara Palameika septembrī Beļģijā Dimanta līgas posmā laboja Latvijas rekordu šķēpa mešanā un nodrošināja uzvaru sezonas kopvērtējumā. Palameika pirmajā mēģinājumā šķēpu raidīja 66,18 metru tālumā, par trim centimetriem labojot pirms diviem gadiem Jelgavā uzrādīto rekordu. Palameika par uzvaru saņēma dimantu trofeju un 40 000 dolāru (35 000 eiro) lielu naudas balvu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: Madara Palameika aizmet 66,18 metrus un uzstāda jaunu Latvijas rekordu!

Video: Palameikas īpašais veltījums mammai un faniem

 

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl