Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

Bokseris Dilans Vaits uzvarējis cīņā, lai nodrošinātu dueli ar Deontaju Vailderu par Pasaules Boksa padomes (WBC) čempionu jostu smagajā svarā (virs 90 kilogramiem). Vaits 12 raundu cīņā pēc punktiem pārspēja Dereku Čisoru, kurš preses konferencē boksera virzienā meta galdu.

Pirms cīņas Dilana Vaitam bija iespaidīgāka dueļu statistika. 20 cīņās 19 uzvaras un viens zaudējums, savukārt Dereks Čisora 32 dueļos bija uzvarējis 26 cīņās, bet zaudējis sešās. Interesanti, ka lielas nesaskaņas starp abiem sportistiem notika preses konferencē – Čisoram nepatika Vaita izteikumi, tāpēc viņš izlēma pretiniekam mest ar galdu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Vaits pēc punktiem pieveic Čisoru

Cīņa starp abiem izvērtās ļoti līdzīga, turklāt, lai noskaidrotu uzvarētāju, bija nepieciešami visi 12 raundi! Pirmais tiesnesis lēma par labu Čisoram – 115-114, bet otrais un trešais par labu Vaitam – 115-113 un 115-114, kas nozīmēja, ka dueli ar Vailderu nodrošināja Vaits.

VIDEO: Vaita un Čisoras domstarpības pirms dueļa

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl