VIDEO: Starptautiskās vieglatlētikas sacensības Rīgas Kausi pulcēs augsta līmeņa sportistus

Komentāri

Sākusies gatavošanās Latvijā vērienīgākajām starptautiskajām vieglatlētikas sacensībām Rīgas Kausi, kurās piedalīsies labākie Latvijas un ārzemju sportisti. Tās notiks tieši pēc nedēļas, Daugavas stadionā un šī gada Rīgas Kausos vairāki sportisti plāno izpildīt Riodežaneiro olimpisko spēļu normatīvu.

Latvijas Vieglatlētikas prezidents Guntis Zālītis uzsvēra, ka sacensības ir ļoti svarīgas mūsu sportistiem, lai izpildītu normatīvus Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm. Sacensības ir rūpīgi plānotas, tādējādi piesaistot augstākā līmeņa vieglatlētus. Tikmēr sportiste Gunta Latiševa-Čudare iezīmēja, ka viss pavasaris pavadīts gatavojoties olimpiādei, turklāt maksimālā kondīcija vēl nav sasniegta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Paredzēts, ka sacīkstēs piedalīsies vieglatlēti no vairāk nekā 30 valstīm. Latviju pārstāvēs 35 labākie sportisti, starp kuriem arī Latvijas labākie tāllēcēji – Lauma Grīva, Māra Grīva, Aiga Grabuste, Elvijs Misāns un Jānis Leitis.

VIDEO: Guntis Zālītis un Gunta Latiševa-Čudare par gaidāmajām Rīgas Kausu sacensībām

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl