Komentāri

Par godu Čečenijas prezidenta Ramzana Kadirova 40 gadu jubilejai Čečenijā tika sarīkots jaukto cīņas mākslu (MMA) turnīrs, kurā ringā kāpa arī Kadirova bērni – 8, 9 un 10 gadus vecie Ādams, Zelimhans un Ahmats.

Čečenijas prezidenta dēli MMA ringā tikās ar Soču jaunajiem cīnītājiem. Viegli iedomāties, ka visi trīs jaunie Kadirovi savas cīņas uzvarēja. Turklāt Ahmats savu pretinieku nokautēja 14.sekundē, bet Ādams un Zelimhans savas cīņas uzvarēja pēc tiesnešu lēmuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Viss jau būtu labi, tomēr, kā izrādās, Krievijas likumdošana ringā ļauj doties tikai no 12 gadu vecuma. Kadirovu dēlu cīņas jau nosodījis Krievijas jaukto cīņas mākslu federācijas prezidents, Fjodors Jemeļjaņenko – pats savulaik bijis leģendārs MMA cīnītājs un čempions daudzu gadu garumā. Krievijas sporta ministrija jau pieprasījusi informāciju par notikušo, bet ministra vietnieks Pāvels Kolobkovs apstiprinājis, ka Krievijā bērni ringā var kāpt no 12 gadu vecuma.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl