Komentāri

Par godu Čečenijas prezidenta Ramzana Kadirova 40 gadu jubilejai Čečenijā tika sarīkots jaukto cīņas mākslu (MMA) turnīrs, kurā ringā kāpa arī Kadirova bērni – 8, 9 un 10 gadus vecie Ādams, Zelimhans un Ahmats.

Čečenijas prezidenta dēli MMA ringā tikās ar Soču jaunajiem cīnītājiem. Viegli iedomāties, ka visi trīs jaunie Kadirovi savas cīņas uzvarēja. Turklāt Ahmats savu pretinieku nokautēja 14.sekundē, bet Ādams un Zelimhans savas cīņas uzvarēja pēc tiesnešu lēmuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Viss jau būtu labi, tomēr, kā izrādās, Krievijas likumdošana ringā ļauj doties tikai no 12 gadu vecuma. Kadirovu dēlu cīņas jau nosodījis Krievijas jaukto cīņas mākslu federācijas prezidents, Fjodors Jemeļjaņenko – pats savulaik bijis leģendārs MMA cīnītājs un čempions daudzu gadu garumā. Krievijas sporta ministrija jau pieprasījusi informāciju par notikušo, bet ministra vietnieks Pāvels Kolobkovs apstiprinājis, ka Krievijā bērni ringā var kāpt no 12 gadu vecuma.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl