Komentāri

Par godu Čečenijas prezidenta Ramzana Kadirova 40 gadu jubilejai Čečenijā tika sarīkots jaukto cīņas mākslu (MMA) turnīrs, kurā ringā kāpa arī Kadirova bērni – 8, 9 un 10 gadus vecie Ādams, Zelimhans un Ahmats.

Čečenijas prezidenta dēli MMA ringā tikās ar Soču jaunajiem cīnītājiem. Viegli iedomāties, ka visi trīs jaunie Kadirovi savas cīņas uzvarēja. Turklāt Ahmats savu pretinieku nokautēja 14.sekundē, bet Ādams un Zelimhans savas cīņas uzvarēja pēc tiesnešu lēmuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Viss jau būtu labi, tomēr, kā izrādās, Krievijas likumdošana ringā ļauj doties tikai no 12 gadu vecuma. Kadirovu dēlu cīņas jau nosodījis Krievijas jaukto cīņas mākslu federācijas prezidents, Fjodors Jemeļjaņenko – pats savulaik bijis leģendārs MMA cīnītājs un čempions daudzu gadu garumā. Krievijas sporta ministrija jau pieprasījusi informāciju par notikušo, bet ministra vietnieks Pāvels Kolobkovs apstiprinājis, ka Krievijā bērni ringā var kāpt no 12 gadu vecuma.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl