VIDEO: Saulietis par nepiekāpību hokejā, vindsērfinga piedzīvojumiem un dzīvi

0 Komentāru
VIDEO: Saulietis par nepiekāpību hokejā, vindsērfinga piedzīvojumiem un dzīvi
Foto: LETA

24. augusta Overtime TV studijā pie Armanda Pučes, Valda Valtera un Gunta viesojās Rīgas Dinamo uzbrucējs Kaspars Saulietis. Hokejists pastāstīja, ka dažkārt komandas labā ir gatavs darīt gandrīz visu.

Kaspars Saulietis pagājušajā KHL sezonā Rīgas Dinamo vienības rindās 44 mačos atzīmējās ar astoņiem rezultativitātes punktiem – četri gūti vārti un četras rezultatīvas piespēles. Hokejists pārstāvēja arī Latvijas izlasi aizvadītajā Pasaules čempionātā, kur septiņās spēlēs pie rezultativitātes punktiem netika. 28 gadus vecais sportists rīdzinieku sastāvā aizvadīs savu otro sezonu.

Ir bijuši gadījumi, kad treneris sūta laukumā, lai komandai nopelnītu vairākumu. Tad nākas arī tēlot. “Galvenais, lai kājas augstāk par galvu,” tā, viesojoties Overtime TV, sacīja Dinamo Rīga trešās maiņas uzbrucējs Kaspars Saulietis. Viņš pārliecināts, ka šī sezona komandai izvērtīsies ļoti labi, šobrīd vienībā esot ļoti kaujiniecisks gars. Vēl Saulietis stāsta arī par to, kāds atgadījums licis pagriezt muguru vindsērfingam.

FOTO: Kaspars Saulietis Rīgas Dinamo un Latvijas izlases kreklā

0 Komentāru