Komentāri

Ghetto Games dibinātājs un reizē kustības vadītājs Raimonds Elbakjans viesojās portālā Draugiem.lv, kur atbildēja uz daudziem lietotāju jautājumiem. Ghetto Games seja pastāstīja par grandiozajiem pasākuma plāniem, kā arī par savu dzīves filozofiju.

Vairāk nekā desmit minūšu garajā videosižetā cilvēki visvairāk jautā par Ghetto Games plāniem nākotnē, un, kā iezīmēja kustības dibinātājs, tad daudz pasākumiem paredzēts ne mazāks vēriens, kāds tas bijis pirms tam. Tāpat Elbakjans sacīja, ka Ghetto Games nekādā gadījumā nav politisks pasākums, kā arī piebilda, ka tā mērķis ir pierādīt cilvēkiem, ka labi laiku var pavadīt, nesmēķējot un nelietojot alkoholu, bet sportojot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Raimonds Elbakjans atbild uz draugiem.lv lietotāju jautājumiem from Draugiem on Vimeo.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl