VIDEO: Puče un Valters aicina balsot par Porziņģi NBA zvaigžņu spēlē

Pievienot komentāru
VIDEO: Puče un Valters aicina balsot par Porziņģi NBA zvaigžņu spēlē
Foto: AP/Scanpix

Paši naskākie talantīgākā basketbolista Kristapa Porziņģa līdzjutēji jau sākuši balsošanu, lai latvietis piedalītos NBA Visu zvaigžņu spēlē. Arī raidījums Overtime TV ar sporta ekspertiem Valdi Valteru, Armandu Puči un Gunti aicina visus atdot savu balsi par latvieti.

NBA Visu zvaigžņu spēle šosezon norisināsies 14.februārī Toronto. Tajā savā starpā sacentīsies Austrumu un Rietumu konferences komandu spilgtākās zvaigznes. Lai gan Porziņģa dalība NBA Visu zvaigžņu spēlē vēl nav zināma, tomēr paredzams, ka viņš izies laukumā mačā, kurā sacenšas spilgtākie pirmgadnieki un labākie no spēlētājiem, kas NBA aizvada otro sezonu.

VIDEO: Overtime TV aicina balsot par Kristapu Porziņģi NBA zvaigžņu spēlei

Balsot par NBA Visu zvaigžņu spēles dalībniekiem var līgas mājaslapā Nba.com, aplikācijā NBA Game Time, sociālajās vietnēs Facebook, Twitter, Instagram un Weibo, kā arī meklētājā Google un ar īsziņu starpniecību.

Balsošana noritēs līdz nākamā gada 18.janvārim, bet NBA Visu zvaigžņu spēles sākumsastāvi tiks paziņoti trīs dienas vēlāk. Starprezultātus paziņos 25.decembrī, kā arī 7. un 14.janvārī.