VIDEO! Puče: Par Porziņģi NBA Zvaigžņu spēlē ir jābalso katram latvietim

0 Komentāru
VIDEO! Puče: Par Porziņģi NBA Zvaigžņu spēlē ir jābalso katram latvietim
Foto: USA TODAY SPORTS/SCANPIX

9. janvāra ”Overtime TV” raidījumā sporta pazinēji Armands Puče, Valdis Valters un Guntis apsprieda liepājnieka Kristapa Porziņģa sniegumu NBA, kā arī priecājās par latviešu basketbolista nopelnīto Ņujorkas gada sportista godu. Tikmēr Puče uzsvēra, ka katram latvietim ir jāatdod balss par Porziņģi NBA Zvaigžņu spēlē.

5. janvārī līga paziņoja balsojuma starprezultātus – līderis Austrumu konferencē garo spēlētāju pozīcijā ir Klīvlendas “Cavaliers” zvaigzne Lebrons Džeimss, kurš saņēmis 595 288 balsis, otrais ar 500 663 balsīm ir Milvoki “Bucks” vienību pārstāvošais Grieķijas basketbolists Jannis Adetokunbo, kamēr trešais ar 250 347 balsīm ir cits čempiones “Cavaliers” pārstāvis Kevins Lavs.

Porziņģa komandas biedrs Karmelo Entonijs saņēmis 189 817 balsis, kas dod piekto vietu, bet Porziņģis ar 184 166 balsīm ir septītais.

Video

Lai iekļūtu Zvaigžņu spēles sākumsastāvā, balsojumā jātiek labāko trijniekā, tomēr šosezon līdzjutēji balsis skaitīsies kā 50% no kopējā balsojuma, bet pa 25% no balsīm piederēs patlaban aktīvajiem līgas basketbolistiem un Ziemeļamerikas medijiem. Basketbolisti varēs balsot gan par sevi, gan saviem komandas biedriem.

0 Komentāru