VIDEO: Porziņģis, Melbārdis, Dukurs, Ikauniece-Admidiņa – LNT 2015.gada sporta apskats

Pievienot komentāru
VIDEO: Porziņģis, Melbārdis, Dukurs, Ikauniece-Admidiņa – LNT 2015.gada sporta apskats

2015.gadā Latvija gāja gulēt un modās ar basketbolu! Septembrī Rīgā notika Eiropas čempionāts basketbolā, bet sākoties Nacionālās basketbola asociācijas sezonai, Kristaps Porziņģis ar savu spēli pārsteidza ne tikai Latvijas, bet arī Ņujorkas un visas pasaules basketbola fanus!

Tomēr Latvijas basketbola izlase un Kristaps Porziņģis ne tuvu nebija vienīgie, kas iepriecināja Latvijas sporta līdzjutējus. Laura Ikauniece-Admidiņa, Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, Mairis Briedis, Kaspars Stupelis, Pauls Jonass, Jānis Baumanis, Martins un Tomass Dukuri, bobslejisti ar Oskaru Melbārdi priekšgalā – izbaudi vēlreiz mūsu lielākos panākumus LNT 2015.gada sporta apskatā!

VIDEO

Ar mērķi izcīnīt medaļu uz Riodežaneiro olimpiskajā spēlēm dosies Laura Ikauniece – Admidiņa, kura šosezon septiņcīņā trīs reizes laboja Latvijas rekordu un izcīnīja bronzas godalgu Pasaules čempionātā.

Par Eiropas čempioniem pludmales volejbolā šogad kļuva Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš un arī šo notikumu mēs uzlūkojam kontekstā ar Brazīlijas olimpiskajām smiltīm

Dažreiz to, kurš ir labāks var redzēt ļoti uzskatāmi – tā to nodemonstrēja Mairis Briedis nokautējot titulēto Manuelu Čaru. Joprojām cīnoties bez zaudējumiem, Briedis svara kategorijā līdz 91 kilogramam, tiek saukts par 5. labāko pasaulē. Mairim novēlam nākamgad beidzot sagaidīt savu lielo cīņu pret kādu no pasaules grandiem.

Skaļa šī sezona mūsējiem bijusi motoru sportos – par pasaules čempionu pēc 11 gadu pārtraukuma un pieciem vicečempiona tituliem kļuva motobraucējs Kaspars Stupelis.

Par maigi sakot pārsteigumu motokrosa pasaulē parūpējās Paulss Jonass, kurš debitējot Pasaules čempionātā MX2 klasē izcīnīja otro vietu un vairākus posmus nobrauca arī ar sarkano numurzīmi, kas pienākas kopvērtējuma līderim.

Rallijkrosā latviešu ātrumu apliecināja Jānis Baumanis, kļūstot par Eiropas čempionu un nākamgad solot pieteikt sevi arī Pasules mērogā.

Ātrākie vīri uz ledus arī ir mūsējie – Martins un Tomass Dukuri, Pasaules kausu pagājušajā pavasarī noslēdza ar dubultuzvaru un motivācija uzvarēt nav zudusi arī jaunajā sezonā.

Oskars Melbārdis ar saviem vīriem turpina dominēt bobsleja sacensībās, turklāt Osim atslābt neļauj arī viņa komandas biedri Oskars Ķibermanis un Uģis Žaļims, kuri dažās sacensībās mūsu vadošo pilotu ir pat apsteiguši.

Pats neizgulējies, sieva neizgulējusies, draugi un kolēģi tāpat, bet visi priecīgi – daudziem tā jau kļuvusi par ikdienu. Kristapa Porzinģa spēles NBA parasti sākas ap pustrijiem naktī, bet Kristaps ar savu spēli iepriecina ne tikai Latviju, bet pārsteidz arī Ņujorku. Šobrīd viss notiekošais liecina, ka tāds basketbolists, mums vēl nav bijis un Latvija, tāpat kā miljoni skatītāju visā pasaulē, gaida nākamo spēli!