VIDEO: pieredzējušais Rosi triumfē MotoGP Spānijas posmā

Komentāri

Septiņkārtējais pasaules čempions itālis Valentīno Rosi no Movistar Yamaha komandas svētdien triumfēja pasaules motošosejas čempionāta prestižākās klases MotoGP sezonas ceturtajā posmā – Spānijas Grand Prix.

Heresas trasē “pole-position” ieguvējs Rosi turējās sacensību vadībā no starta līdz finišam, bet otro vietu izcīnīja viņa pērnās sezonas sīvākais konkurents un komandas biedrs Horhe Lorenco, bet trešais bija vēl viens spānis Marks Markess no Repsol Honda komandas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ceturtais finišēja Markesa komandas biedrs Dani Pedrosa, bet pirmo sešnieku noslēdza divi Suzuki Ecstar vienības braucēji Alēšs Espargaro un Maveriks Vinjaless. Rosi Heresas trasē savas karjeras laikā MotoGP un 500 kubikcentimetru klasēs triumfējis septiņas reizes.

VIDEO: Pieredzējušais Rosi triumfē MotoGP Spānijas posmā

Sezonas pirmajā etapā Katarā uzvaru guva Lorenco, bet nākamajos posmos Argentīnā un ASV panākumus svinēja Markess. Čempionāta kopvērtējumā pēc četriem etapiem līderis ar 82 punktiem ir Markess, kuram 17 punktus zaudē pašreizējais pasaules čempions Lorenco, bet trešais ar 58 punktiem ir Rosi.

Pagājušajā nedēļā oficiāli apstiprinājās, ka pašreizējais pasaules čempions motošosejas prestižākajā MotoGP klasē Lorenco pēc šīs sezonas pametīs Movistar Yamaha komandu un pievienosies Ducati rindām. Arī šajā sezonā, kas novembrī tradicionāli noslēgsies Spānijas pilsētā Valensijā, braucēji aizvadīs 18 posmus.

Foto

Lasi vēl