Komentāri

Pagājušajā nedēļas nogalē par Eiropas čempioniem pludmales volejbolā kļuva Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs, taču pasaules čempionātā, kas notika jūnijā, šogad triumfēja Brazīlijas duets Elisons Ceruti un Bruno Šmits, kas finālā pieveica mājinieku sportistus Numerdorfu un Vārenhorstu. Vienā no turnīra spēlēm Elisons izcēlās ar smieklīgu viltību.

Ceturtdaļfināla mačā pret amerikāņiem Džeikobu Gibsu un Keisiju Patersonu vienā no spēles izšķirošajiem brīžiem brazīlietis paveica, ko negaidītu. Viņa sistā bumba lidoja ārpus laukuma, bet Elisons ar kāju pavilka laukuma līniju, lai bumba piezemētos tajā un gūtu punktu. Viens no pasaules labākajiem pludmales volejbolistiem par šādu viltību izpelnījas ne tikai pretinieku, bet arī visu skatītāju smaidus. Par uzvaru turnīrā Brazīlijas duets saņēma 60 tūkstošus ASV dolāru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

#BeachVolleyballSituation*What a funny situation Hhahaha! A large dose of Beach Volleyball humor. Alison Cerutti killed it, well done man Hahhah ;) (y)#VolleyballAddicts #LikeUs #ShareUs #BVolleyballFunnySituation

Posted by Volleyball Addicts on svētdiena, 2015. gada 2. augusts

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl