VIDEO: par ko liecina dopinga pārbaudes latviešu sportistiem

1 komentārs

Pasaules uzmanību šobrīd piesaistījis Latvijā ražotais medikaments Mildronāts, kura aktīvā viela meldonijs no šī gada ir iekļauta pasaules antidopinga aģentūras aizliegto vielu sarakstā. Pēc krievu tenisistes Marijas Šarapovas paziņojuma, ka viņai pēc šī preparāta lietošanas kontatēta pozitīva dopinga analīzes, pasaules mediji pievērsušies šīs vielas analīzei.

Par to vai arī Latvijas sportisti ir lietojuši šo vielu un par ko šobrīd liecina dopinga pārbaudes mūsu sportistiem,  LNT 900 sekunžu žurnālists Mārtiņš Daugulis centās noskaidrot no valsts sporta medicīnas centra antidopinga vadītāja Gata Berķa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: par ko liecina dopinga pārbaudes latviešu sportistiem

TOP komentāri

  • SO.
    0 0 0

    SO.

    Mediji ir pievērsušies, bet vai no tās antidopinga laboratorijas tiek prasīti kaut kādi pamatojumi?Runā Kalviņš, tas saprotams, bet vai ir kāda speciālista pamatojumi, kādēl tas vai cits medikaments ir dopings? Ikviena zale lielās devās ir inde, ja to nepareizi lieto.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl