VIDEO: Oskars Melbārdis par ģimeni, faniem, grūto sezonu un panākumiem

Komentāri

Oskaram Melbārdim un Latvijas bobslejistiem šis gads bijis īpaši veiksmīgs – pirmo reizi neatkarīgās Latvijas vēsturē izcīnītas pasaules čempionāta zelta medaļas.  Šobrīd sportistiem ir pēdējās atpūtas dienas, un jau pavisam drīz sāksies gatavošanās jaunajai sezonai, tāpēc atelpas brīdī Edgars Barbaks aicināja uz sarunu mūsu labāko pilotu Oskaru Melbārdi.

Melbārdis kopā ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu februāra beigās Austrijas trasē Īglsā kļuva par pasaules čempioniem. Latvijas neatkarības vēsturē šī ir pirmā reize, kad izcīnīta zelta medaļa bobslejā. Pie zelta medaļām latvieši tika izcilā veidā, jo pirmajā braucienā viņiem bija tikai 19. starta numurs, pēc pirmās dienas diviem braucieniem bija tikai septītie, trešajā braucienā jau tika uz otro pozīciju, bet pēdējā izcīnīja skaistu uzvaru. Šis kvartets ir arī 2014. gada Soču olimpisko spēļu vicečempioni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: intervija ar pasaules čempionu Oskaru Melbārdi

Oskars Melbārdis savulaik trenējies vieglatlētikā, Murjāņu sporta ģimnāzijā nodarbojies ar desmitcīņu, bet 2006. gadā pārgāja uz bobsleju, kur četras sezonas bijis stūmējs. 2010. gadā Melbārdis pārkvalificējies par pilotu.

FOTO: Oskars Melbārdis ar ekipāžām trasē

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl