VIDEO: Oskars Melbārdis par ģimeni, faniem, grūto sezonu un panākumiem

Komentāri

Oskaram Melbārdim un Latvijas bobslejistiem šis gads bijis īpaši veiksmīgs – pirmo reizi neatkarīgās Latvijas vēsturē izcīnītas pasaules čempionāta zelta medaļas.  Šobrīd sportistiem ir pēdējās atpūtas dienas, un jau pavisam drīz sāksies gatavošanās jaunajai sezonai, tāpēc atelpas brīdī Edgars Barbaks aicināja uz sarunu mūsu labāko pilotu Oskaru Melbārdi.

Melbārdis kopā ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu februāra beigās Austrijas trasē Īglsā kļuva par pasaules čempioniem. Latvijas neatkarības vēsturē šī ir pirmā reize, kad izcīnīta zelta medaļa bobslejā. Pie zelta medaļām latvieši tika izcilā veidā, jo pirmajā braucienā viņiem bija tikai 19. starta numurs, pēc pirmās dienas diviem braucieniem bija tikai septītie, trešajā braucienā jau tika uz otro pozīciju, bet pēdējā izcīnīja skaistu uzvaru. Šis kvartets ir arī 2014. gada Soču olimpisko spēļu vicečempioni.

VIDEO: intervija ar pasaules čempionu Oskaru Melbārdi

Oskars Melbārdis savulaik trenējies vieglatlētikā, Murjāņu sporta ģimnāzijā nodarbojies ar desmitcīņu, bet 2006. gadā pārgāja uz bobsleju, kur četras sezonas bijis stūmējs. 2010. gadā Melbārdis pārkvalificējies par pilotu.

FOTO: Oskars Melbārdis ar ekipāžām trasē

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl