Komentāri

MotoGP Spānijas posma Moto2 klasē uzvaru izcīnījis britu braucējs Sems Lēvs, kurš par divarpus sekundēm apsteidza Dynavolt Intact GP komandas līderi Jonasu Folgeru.

Trešo vietu sacensībās izcīnīja Alekss Rins, bet uzreiz pēc goda pjedestāla palika itāļu motosportists Franko Morbidelli.  Pēc četriem aizvadītiem posiem kopvērtējuma galvgalī izvirzījies Sems Lēvs ar 72 punktiem, savukārt Alekss Rins iekrājis 62 punktus. Trešo vietu kopvērtējumā ieņem Johans Zarko, kurš Spānijā ieņēma piekto pozīciju.

Foto

VIDEO: Moto2 klasē Spānijā uzvar Lēvs un nostiprina kopvērtējuma līderpozīcijas

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl