Komentāri

15. decembrī, 66 gadu vecumā mūžībā aizgāja leģendārais basketbola žurnālists, NBA spēļu komentētājs Kreigs Sagers. Savos pēdējos dzīves gados, žurnālists cīnījās ar slimību – leikēmiju.

”Pēdējos 30 gados Kreigs Sagers bija viens no svarīgākajiem cilvēkiem ”Turner” kanālā. Viņš bija īsts iedvesmotājs mums visiem. Otra tāda Sagera vairs nebūs. Viņa talants, profesionālā ētika un uzticība savam darbam atļāva pabūt dažādos pasaules nostūros, kuros viņš vēstīja par sportu. Viņu atcerēsies dēļ spilgtajiem uzvalkiem, intervējam NBA spēlētājus un trenerus. Tieši mērķtiecība, stils un tieksme pēc dzīvības, kuru viņš rādīja cīņā ar vēzi, paliks par viņa galveno mantojumu mums, ” tā sacīja TNT kanāla prezidents, Deivids Levis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: pirms basketbola mača NBA spēlētāji piemin Sageru

Foto

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl