Komentāri

15. decembrī, 66 gadu vecumā mūžībā aizgāja leģendārais basketbola žurnālists, NBA spēļu komentētājs Kreigs Sagers. Savos pēdējos dzīves gados, žurnālists cīnījās ar slimību – leikēmiju.

”Pēdējos 30 gados Kreigs Sagers bija viens no svarīgākajiem cilvēkiem ”Turner” kanālā. Viņš bija īsts iedvesmotājs mums visiem. Otra tāda Sagera vairs nebūs. Viņa talants, profesionālā ētika un uzticība savam darbam atļāva pabūt dažādos pasaules nostūros, kuros viņš vēstīja par sportu. Viņu atcerēsies dēļ spilgtajiem uzvalkiem, intervējam NBA spēlētājus un trenerus. Tieši mērķtiecība, stils un tieksme pēc dzīvības, kuru viņš rādīja cīņā ar vēzi, paliks par viņa galveno mantojumu mums, ” tā sacīja TNT kanāla prezidents, Deivids Levis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: pirms basketbola mača NBA spēlētāji piemin Sageru

Foto

Video

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl