VIDEO: Majoros apbalvoti Jūrmalas labākie sportisti

Komentāri

Pagājušonedēļ labākie sportisti apbalvoti Rīgā, Ventspilī, Valmierā un citās pilsētās, bet Majoros svinīgā ceremonijā Gada balvas pasniegtas Jūrmalas labākajiem sportistiem, komandām un treneriem.

Jau trešo gadu pēc kārtas par labākajiem Jūrmalā atzīti mūsu olimpieši – Laura Ikauniece-Admidiņa un Aleksandrs Samoilovs. Gada balvu saņēma arī Aleksandra tēvs – treneris Genādijs Samoilovs, kā arī jaunākais brālis Mihaels, kurš ieguva gada uzlecošās zvaigznes titulu. Pludmales volejbolam Jūrmalā vēl divas balvas- ”Eiropas Masters” turnīrs atzīts par gada notikumu, bet mazo komandu vērtējumā balvu ieguva Eiropas U-22 čempiones Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl