VIDEO: Majoros apbalvoti Jūrmalas labākie sportisti

Komentāri

Pagājušonedēļ labākie sportisti apbalvoti Rīgā, Ventspilī, Valmierā un citās pilsētās, bet Majoros svinīgā ceremonijā Gada balvas pasniegtas Jūrmalas labākajiem sportistiem, komandām un treneriem.

Jau trešo gadu pēc kārtas par labākajiem Jūrmalā atzīti mūsu olimpieši – Laura Ikauniece-Admidiņa un Aleksandrs Samoilovs. Gada balvu saņēma arī Aleksandra tēvs – treneris Genādijs Samoilovs, kā arī jaunākais brālis Mihaels, kurš ieguva gada uzlecošās zvaigznes titulu. Pludmales volejbolam Jūrmalā vēl divas balvas- ”Eiropas Masters” turnīrs atzīts par gada notikumu, bet mazo komandu vērtējumā balvu ieguva Eiropas U-22 čempiones Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl