VIDEO: Maira Brieža izsolītos cimdus iegūst vienpadsmitgadīgais Olivers

0 Komentāru
VIDEO: Maira Brieža izsolītos cimdus iegūst vienpadsmitgadīgais Olivers

Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis izsolījis savus kaujas cimdus, ar kuriem izcīnīja uzvaru pār Nigērijas pārstāvi Olanrevaju Durodolu un iegūto naudu ziedojis projektam Atbalsts bērnu Vasaras sapnim, kurā bērniem ar invaliditāti un bērniem no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm tiks rīkotas vasaras nometnes!

Parasti pēc cīņām pasākuma organizatori boksa cimdus patur pie sevis, taču šoreiz tie palika pie Maira Brieža. Savukārt tas ļāva mūsu dūru meistaram dot fantastisku iespēju iegādāties šos cimdus izsolē, kurā saziedotā nauda tiktu pārskaitīta projektam Atbalsts bērnu Vasaras sapnim.

Video:

Par lielākās summas solītāju kļuva Dāvis un viņa māsas dēls Olivers, kurš atzina, ka ir priecīgs, ka ne tikai viņš, bet arī citi bērni varēs piedalīties vasaras nometnēs un ar lielāko prieku piemērīja savu izsoles ieguvumu – Maira Brieža boksa cimdus.

Foto:

Līdz ar Dāvja ziedojumu šobrīd ir saziedotas 2/3 nepieciešamās summas. Ja arī tu vēlies atbalstīt projektu Atbalsts bērnu Vasaras sapnim, to var darīt šeit.

0 Komentāru