Komentāri

Nūja, ķivere, bruņas. Šī ir tikai daļa ekipējuma, kas nepieciešams, lai spēlētu beisbolu. Latvijā gan aktīvi ar to nodarbojas mazāk nekā 100 interesentu. Taču tas nebija šķērslis, lai uz spēli aicinātu beisbola dzimtenes Amerikas pārstāvjus.

Šis sporta veids Latvijā ienācis pirms aptuveni 10 gadiem. Līdzšinējie panākumi kā pa viļņiem, un kā saka paši spēlētāji, šis GADS neesot tas labākais. Eiropas čempionātā Latvija spēlē C grupā, kas ir atbilstoši līmenim un brīvajam laikam, kuru spēlētāji šim hobijam var veltīt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savulaik Latvijas izlasei padomus deva viens no ASV vēstniecības darbiniekiem, tā radās ideja spēlēt ar šeit dislocētajiem ASV karavīriem. Šī komanda komplektēta no pašlaik Ādažos bāzētās ASV 173.kājnieku brigādes.

Par spīti tam, ka spēlei ar balto bumbiņu ASV ir daudz lielākas tradīcijas nekā pie mums, pērn līdzīgā spēlē uzvarēja tieši Latvijas komanda. Nav, brīnums ka amerikāņi vēlējās revanšēties. Tomēr arī šoreiz aptuveni divas ar pusi stundas ilgušajā spēlē veiksme bija Latvijas izlases pusē. Pretinieki tika uzveikti ar 11 pret 7.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl