Komentāri

Nūja, ķivere, bruņas. Šī ir tikai daļa ekipējuma, kas nepieciešams, lai spēlētu beisbolu. Latvijā gan aktīvi ar to nodarbojas mazāk nekā 100 interesentu. Taču tas nebija šķērslis, lai uz spēli aicinātu beisbola dzimtenes Amerikas pārstāvjus.

Šis sporta veids Latvijā ienācis pirms aptuveni 10 gadiem. Līdzšinējie panākumi kā pa viļņiem, un kā saka paši spēlētāji, šis GADS neesot tas labākais. Eiropas čempionātā Latvija spēlē C grupā, kas ir atbilstoši līmenim un brīvajam laikam, kuru spēlētāji šim hobijam var veltīt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savulaik Latvijas izlasei padomus deva viens no ASV vēstniecības darbiniekiem, tā radās ideja spēlēt ar šeit dislocētajiem ASV karavīriem. Šī komanda komplektēta no pašlaik Ādažos bāzētās ASV 173.kājnieku brigādes.

Par spīti tam, ka spēlei ar balto bumbiņu ASV ir daudz lielākas tradīcijas nekā pie mums, pērn līdzīgā spēlē uzvarēja tieši Latvijas komanda. Nav, brīnums ka amerikāņi vēlējās revanšēties. Tomēr arī šoreiz aptuveni divas ar pusi stundas ilgušajā spēlē veiksme bija Latvijas izlases pusē. Pretinieki tika uzveikti ar 11 pret 7.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl