Komentāri

Nūja, ķivere, bruņas. Šī ir tikai daļa ekipējuma, kas nepieciešams, lai spēlētu beisbolu. Latvijā gan aktīvi ar to nodarbojas mazāk nekā 100 interesentu. Taču tas nebija šķērslis, lai uz spēli aicinātu beisbola dzimtenes Amerikas pārstāvjus.

Šis sporta veids Latvijā ienācis pirms aptuveni 10 gadiem. Līdzšinējie panākumi kā pa viļņiem, un kā saka paši spēlētāji, šis GADS neesot tas labākais. Eiropas čempionātā Latvija spēlē C grupā, kas ir atbilstoši līmenim un brīvajam laikam, kuru spēlētāji šim hobijam var veltīt.

Savulaik Latvijas izlasei padomus deva viens no ASV vēstniecības darbiniekiem, tā radās ideja spēlēt ar šeit dislocētajiem ASV karavīriem. Šī komanda komplektēta no pašlaik Ādažos bāzētās ASV 173.kājnieku brigādes.

Par spīti tam, ka spēlei ar balto bumbiņu ASV ir daudz lielākas tradīcijas nekā pie mums, pērn līdzīgā spēlē uzvarēja tieši Latvijas komanda. Nav, brīnums ka amerikāņi vēlējās revanšēties. Tomēr arī šoreiz aptuveni divas ar pusi stundas ilgušajā spēlē veiksme bija Latvijas izlases pusē. Pretinieki tika uzveikti ar 11 pret 7.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl