VIDEO: Latvijas Olimpiskā komiteja prezentē jauno identitāti un logotipu

Komentāri

Drīz Latvijas olimpieši uzlaikos apģērbu, kādā pārstāvēs savu valsti Riodežaneiro Olimpiskajās spēlēs, gan sportojot, gan soļojot parādē un  prezentējot savu valsti ārpus sacenībām tālajā Brazīlijā. Šodien Rīgas Olimpiskajā centrā prezentēs jaunos formastērpus.

Mākslinieki piestrādājuši arī pie jaunas Latvijas komandas identitātes izstrādes. LOK ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers pastāstīja, ka jau kopš Soču Olimpisko spēļu noslēguma domāts par Latvijas indentitāti reprezentāciju. Turklāt jaunā identitāte paredz, ka Latvijas sportisti kļūs atpazīstamāki pasaulē ar saviem vienādās krāsas un veidola formas tērpiem un apģērbu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl