VIDEO: latviete pārsteidzoši uzvar Eiropas U14 čempionātā ūdensslēpošanā

Komentāri

Ik vasaru kuļot Lielupes ūdeņus, pie liela panākuma tikusi trīspadsmitgadīgā Adrija Ruņģe. No sacensībām Romā pārvests Eiropas čempionāta zelts ūdensslēpošanā.

Divarpus tūkstoši kilometri vienā virzienā, un tikpat atpakaļ. Mērojuši ceļu ar auto, Priedaines ūdenssporta bāzē no Itālijas atgriezušies Gints Runģis un viņa meita Adrija. Nogurums pēc ceļa ir liels, taču stiprāks ir gandarījums par mājup pārvesto zelta medaļu. Ar šo sporta veidu ir saistīta visa Adrijas ģimene vairākās paaudzēs, arī mamma Jana un tētis Gints.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar ūdensslēpošanu Adrija nodarbojas kopš 6 gadu vecuma. Šobrīd viņai ir trīspadsmit. Par tumšo zirdziņu tētis un treneris vienā personā, Adriju sauc jo ierobežoto līdzekļu dēļ, Eiropas čempionāts bija pirmās lielās sacensības šogad. Šis ir tehnisks sporta veids, vajadzīgs speciāls apģērbs, zābaki, slēpes, taču panākumu atslēga šajā vecumā ir spēja just ūdens pretestību.

Treniņos katru vasaru tiek kulti Lielupes ūdeņi. Tie paši, kuros savulaik to darījis tētis, viņa brālis ar meitu, bet bāzes celtniecībai roku pielicis vecaistēvs. Ūdensslēpotāja trešajā paaudzē. Adrijas panākums Latvijai ir divtik nozīmīgs, jo vasaras pie mums ir daudz īsākas nekā Eiropas dienvidos. Par šo vasaru nemaz nerunājot. Zelta medaļa U14 grupā tagad likusi uz lietām skatīties globālāk. Kā pagarināt sezonu, un kurš par to maksās.

Kad Gints saprata, ka tur kaut kas varētu būt, virzīja Adriju pretī panākumiem saviem spēkiem. Nevienam neko nelūdzot. Tagad, kad ir reāli panākumi, tad arī kādam kaut ko paprasīsim. Tagad Adrija gatavosies nākamajam Eiropas čempionātam! Bet vēl līdz tam šā gada plānos ir starts Latvijas čempionātā. Ja kāds Adriju vēlas redzēt klātienē augusta beigās, jādodas uz Rušona ezeru Latgalē.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl