Komentāri

3. decembrī Vācijas pilsētā Menhengladbahā norisinājās snovborda Pasaules kausa posms Big Air disciplīnā. Snovbordists Toms Petrusevičs piedāvā ieskatīties profesionāla snovbordista sacensību dienā, lai parādītu jaunajiem snovbordistiem, kāda ir sportistu ikdiena, ja mērķis ir kvalificēties Ziemas olimpiskajām spēlēm Korejā 2018. gadā.

Šis Tomam Petrusevičam bija otrais Pasaules kauss Big Air disciplīnā šajā sezonā, sākoties kvalifikācijas ciklam Ziemas olimpiskajām spēlēm Korejā 2018. gadā. Menhengladbahas posms tika organizēts kā City Big Air, un arī šajā posmā dalībniekiem bija tikai viena treniņu diena. Sacensības sākas ar kvalifikāciju, kur katram dalībniekam tiek doti divi lēcieni, kurus vērtē tiesneši, no kuriem skaita labāko.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Snovbordistiem bieži nākas izdarīt grūtas izvēles – riskēt un izpildīt sarežģītākus trikus par lielākiem punktiem, bet ar lielāku iespēju, ka varētu neizdoties, vai iegūt mazāk punktu, izpildot vieglākus trikus. Toms Petrusevičs šajā Pasaules kausa posmā izvēlējās riskēt un izpildīt savu labāko triku –  Switch BS doublecork nose 1080. Triku sanāca izpildīt daļēji un Toms Petrusevičs kopvērtējumā ieguva 42. vietu.

Nākamais Pasaules kausa posms norisināsies ASV, Cooper Mt. no 13. līdz 17. decembrim, kurā Toms Petrusevičs un viņa treneris Inārs Bīrmanis pārstāvēs Latviju un Nitro Snovboards komandu.

Jau ceturto gadu Toms Petrusevičs ir iekļauts Latvijas Olimpiskās vienības sastāvā. Snovbordista Toma Petruseviča mērķis ir kvalificēties dalībai Ziemas olimpiskajām spēlēm 2018. gadā Korejā. Sportists ir izpildījis visus individuālos atlases kritērijus Ziemas olimpiādei pēdējās 3 snovborda sezonās, un sistemātiski ierindojies labāko divdesmitpieciniekā FIS Pasaules kausu posmos.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl