Komentāri

3. decembrī Vācijas pilsētā Menhengladbahā norisinājās snovborda Pasaules kausa posms Big Air disciplīnā. Snovbordists Toms Petrusevičs piedāvā ieskatīties profesionāla snovbordista sacensību dienā, lai parādītu jaunajiem snovbordistiem, kāda ir sportistu ikdiena, ja mērķis ir kvalificēties Ziemas olimpiskajām spēlēm Korejā 2018. gadā.

Šis Tomam Petrusevičam bija otrais Pasaules kauss Big Air disciplīnā šajā sezonā, sākoties kvalifikācijas ciklam Ziemas olimpiskajām spēlēm Korejā 2018. gadā. Menhengladbahas posms tika organizēts kā City Big Air, un arī šajā posmā dalībniekiem bija tikai viena treniņu diena. Sacensības sākas ar kvalifikāciju, kur katram dalībniekam tiek doti divi lēcieni, kurus vērtē tiesneši, no kuriem skaita labāko.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Snovbordistiem bieži nākas izdarīt grūtas izvēles – riskēt un izpildīt sarežģītākus trikus par lielākiem punktiem, bet ar lielāku iespēju, ka varētu neizdoties, vai iegūt mazāk punktu, izpildot vieglākus trikus. Toms Petrusevičs šajā Pasaules kausa posmā izvēlējās riskēt un izpildīt savu labāko triku –  Switch BS doublecork nose 1080. Triku sanāca izpildīt daļēji un Toms Petrusevičs kopvērtējumā ieguva 42. vietu.

Nākamais Pasaules kausa posms norisināsies ASV, Cooper Mt. no 13. līdz 17. decembrim, kurā Toms Petrusevičs un viņa treneris Inārs Bīrmanis pārstāvēs Latviju un Nitro Snovboards komandu.

Jau ceturto gadu Toms Petrusevičs ir iekļauts Latvijas Olimpiskās vienības sastāvā. Snovbordista Toma Petruseviča mērķis ir kvalificēties dalībai Ziemas olimpiskajām spēlēm 2018. gadā Korejā. Sportists ir izpildījis visus individuālos atlases kritērijus Ziemas olimpiādei pēdējās 3 snovborda sezonās, un sistemātiski ierindojies labāko divdesmitpieciniekā FIS Pasaules kausu posmos.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl