VIDEO: latvieši gatavi veikt nebijušu braucienu – ar laivu pāri okeānam līdz pat Riodežaneiro!

Komentāri

Šodien pirmo reizi Latvijā nogādāta unikāla okeāna airu laiva. Ar to tiek plānota ekspedīcija. Laivu izmantos piedzīvojumu projektam. ”Ar divriteni un airu laivu uz Riodežaneiro olimpiskajām un paralimpiskajām spēlēm”

Kārlis Bardelis, viens no trakās ekspedīcijas idejas autoriem, pastāstīja, ka airu laiva ir unikāla, jo jau trīs reizes pārbrauksi pāri okeānam! Laivas garums ir septiņi metri, turklāt tā nodrošināta ar visu nepieciešamo, lai puiši šķērsotu Atlantijas okeānu!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Maršruts būs sadalīts divās daļās, vispirms ar velosipēdu plānos doties no Rīgas līdz Āfrikai, bet pēc tam no Āfrikas, pavadot trīs mēnešus laivā, vīri šķērsos Atlantijas okeānu un nokļūs galamērķī – Riodežaneiro. Kārlim garajā piedzīvojumā pievienosies Gints Barkovskis, un abi centīsies pieveikt garo maršrutu!

VIDEO: Kārlis un Gints stāsta par savu plānu šķērsot Atlantijas okeānu!

VIDEO: unikālā airu laiva un latviešu aizraujošā iecere

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl