30. janvāra ”Overtime TV” raidījumā sporta pazinēji Armands Puče, Valdis Valters un Guntis apsprieda latviešu biatlonista Andreja Rastorgujevs sniegumu aizvadītajā Eiropas čempionātā, kurā, neskatoties uz četrām kļūdām šaušanā, izdevās izcīnīt bronzas godalgu.

Puče un Valters pazobojās par Rastorgujeva briesmīgo šaušanu stāvus, to salīdzinot ar Ņujorkas ”Knicks” centra spēlētāja Žoakima Noā šausmīgo sodiņu mačā ar ”Pacers”. Valters gan aizstāvēja Latvijas labāko biatlonistu, salīdzinot Noā un Rastorgujeva atalgojumus.

Latvijas labākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs sestdien izcīnīja bronzas medaļu Polijā notiekošā Eiropas čempionāta 12,5 kilometru iedzīšanas distancē. Par uzvarētāju kļuva Aleksandrs Loginovs no Krievijas, kurš finišēja pēc 31 minūtes un 46,2 sekundēm, kamēr otrais palika vēl viens krievs Jevgēņijs Garaničevs, kurš atpalika par 27,8 sekundēm, kamēr Rastorgujevs no uzvarētāja atpalika 59,5 sekundes. Latvijas biatlonists mēroja četrus soda apļus, taču bija ātrs trasē, kas ļāva viņam tikt pie medaļas.