VIDEO: Kalnu riteņbraucējs piedzīvo briesmīgu kritienu

Komentāri

Jutas kalnos Red Bull Rampage 2015 kalnu riteņbraukšanas sacensībās briesmīgu kritienu piedzīvoju 19 gadus vecais amerikāņu MTB braucējs Nikoli Rogatkins.

Red Bull Rampage 2015 ir lielākās ekstrēmo kalnu riteņbraucēju sacensības, kas pulcē labākos un drosmīgākos braucējus no visas pasaules. Tās notiek Cionas Nacionālajā parkā netālu no Vērdžinas pilsētiņas Jutas štatā.

Foto

19 gadus vecais Nikoli Rogatkins ir viens no labākajiem jaunajiem kalnu riteņbraucējiem pasaulē. Pēc trim lēcieniem Nikoli mazliet kļūdījās un piedzīvoja briesmīgu kritienu. Riteņbraucējs jau paziņojis, ka krietiens nekādā gadījumā neapturēs viņu no piedalīšanās sacensībās!

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl