Komentāri

Daudzi uzdod mūžīgo jautājumu, par to, kā tikt pie slaidām kājām. Ja gribi panākt redzamu rezultātu un tikt pie uztrenētām, slaidām kājām, tad vislabāk ir vērsties pie profesionāla trenera, kādā no sporta zālēm. Taču ja nevari atļauties apmeklēt sporta nodarbības trenera pavadībā, iesaku veikt vingrinājumus mājas apstākļos.

Sākumā piefiksē to, ka nekādi treniņi tev nepalīdzēs, ja lietosi savā uzturā neveselīgu pārtiku. Jo kā zināms – sports un veselīgs uzturs ir panākumu atslēga veselam un slaidam ķermenim. Svarīgi ir ievērot regulārus treniņus. Ja domā, ka nodarbosies ar sportu pāris reizes nedēļā un pēc tam izlaidīsi vēl divas nedēļas vai pat mēnesi – par rezultātu vari aizmirst! Ir regulāri jānodarbojas ar fiziskām aktivitātēm un jāseko līdzi savam uzturam. Lūk, video, kurā simpātiskā trenere rāda kā mājas apstākļos var tikt pie slaidām kājām!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl