VIDEO: kā piecas sporta stundas nedēļā ietekmē bērna lokanību, spēku un ātrumu?

Komentāri

Tikai retais šobrīd nav dzirdējis par Latvijas Olimpiskās komitejas projektu ”Sporto visa klase”. To klašu skolēniem, kuri pieņēma izaicinājumu piedalīties šajā projektā, sporta stundas notiek piecas reizes nedēļā. Šobrīd šā projekta kustībā iesaistījušies jau 3000 skolēnu no visas Latvijas.

Tiem skolēniem, kuri piedalās Latvijas Olimpiskās komitejas projektā “Sporto visa klase”, šobrīd notiek fiziskās sagatavotības testēšana. Tajā varēs secināt, kā piecas sporta stundas nedēļā ietekmē skolēnu spēku, lokanību un ātrumu. Vienā no projektā iesaistītajām skolām viesojās arī mūsu kolēģis no sporta departamenta Edgars Barbaks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 4

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl