Video: kā Mairis Briedis gatavojās svarīgai cīņai ar nigērieti Durodolu

Komentāri

Kā zināms, 14. maijā Arēnā Rīga Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis skaistā cīņā ar tehnisko nokautu pieveica Olanrevaju Durodolu no Nigērijas, tādējādi kļūstot par obligāto pretendentu uz Pasaules Boksa padomes (WBC) čempiona jostu smagajā svarā (līdz 90,7 kilogramiem).

Lūk, ir nofilmēts video, kurā var redzēt kā Mairis Briedis gatavojas cīņai ar nigērieti Olanrevaju Durodolu, kā viņš kāpa uz boksa ringa un aizvadīja desmit raundus. Cīņa, sitieni, līdzjutēji, emocijas un saldā uzvaras garša.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video:

Foto:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl