Komentāri

Pēc Pasaules kausa finālspēles starp Jaunzēlandes un Austrālijas regbistiem, kurā jaunzēlandieši trešo reizi kļuva par pasaules čempioniem, 14 gadus vecajam Čārlijam sapnis pārvērtās par īstenību.

Jau pēc apbalvošanas ceremonijas Čārlijs izskrēja uz laukuma, bet apsargs viņu pēc regbija labākajiem paraugiem nogāza uz laukuma. Šajā brīdī Jaunzēlandes spēlētāji neļāva Čārliju aizvest no laukuma, bet pasaules čempionu centrs Sonijs Bils Viljamss aplicis roku jaunā regbija fana pleciem, apgāja goda apli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Un tad sekoja mirklis, ko Čārlijs, visticamāk, atcerēsies visu mūžu – Viljamss noņēma savu tikko izcīnīto zelta medaļu un uzlika pusaudzim. Čārlija prieks bija neaprakstāms – neticība, laime, sapņa pārvēršanās par īstenību – tas viss atmirdzēja viņa acīs!

Video

Jaunzēlandes regbija izlase sestdien spraigā Pasaules kausa izcīņas finālmačā nosargāja iekrāto punktu pārsvaru un ar 34:17 pārspēja Austrālijas komandu, izcīnot savu trešo čempionu titulu vēsturē.

Foto: Pasaules kausa fināls. Jaunzēlande – Austrālija 34:17

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl