VIDEO: Ikaunieci-Admidiņu lidostā sagaida ziedi, skūpsti un apsveikumi

Komentāri

Pirmdien no Pekinas mājās atgriezās Latvijas vieglatlētikas izlase un mūsu vienīgā medaļniece – Laura Ikauniece-Admidiņa, kuru lidostā ar milzīgu rožu klēpi sagaidīja vīrs, līdzjutēji, Latvijas vieglatlētikas savienības, Jūrmalas domes un masu mediju pārstāvji.

Ikauniece-Admidiņa Pekinā izcīnīja bronzas medaļu un otro reizi sezonā laboja Latvijas rekordu septiņcīņā. Septiņu disciplīnu summā Laura ieguva 6516 punktus, un rekordu uzlaboja par 46 punktiem. Un tas par spīti tam, ka pēc pirmajām 4 disciplīnām Laura ieņēma tikai 13.vietu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Šobrīd jau spēju aptvert Pekinā paveikto. Bet tagad man jau ir jauni mērķi – nevar gulēt uz veciem lauriem, bet tie, lai pagaidām paliek pie manis,” nogurusi, bet laimīga Rīgas lidostā bija Laura Ikauniece-Admidiņa.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl