Komentāri

25 gadus jaunais Horhe Lara (28-0-2, 20 nokauti) jau pirmajā raundā nokautēja leģendāro Fernando Montielu (54-6-2, 39 nokauti), kuram šogad apritēja 37 gadi.

Lai gan Montiels karjeras laikā izcīnījis daudz spožu uzvaru, tomēr cīņa pret talantīgo un perspektīvo meksikas bokseri Horhi Laru neizvērtās kā cerēta. Meksikas bokseris jau pirmā raundā ar labo āķi ”iznīcināja” pieredzējušo sportistu un drīzumā varētu cīnīties par pasaules čempiona titulu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Horhe Lara jau pirmajā raundā nokautē leģendāro Montielu

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl