Komentāri

Pirms kāda laiciņa ziņojām par Ghetto Fight sacensībām Grīziņkalnā. Turnīra organizatori nākuši klajā ar video, kur redzams plašāks ieskats par iespaidīgajām un reizē brutālajām cīņām. Ghetto Fight kopumā piedalījās 17 sportisti no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas.

Sacensībās bija trīs titula cīņas par Baltijas pankrationa čempiontitulu. Vispirms cīnījās Latvijas un Igaunijas kadeti, tad sekoja latvieša Ņikitas Briča duelis ar Maksimu Antonovu. Grīziņkalnā paraugdemonstrējumus un cīņas rādīja vairāki pasaulē zināmi cīnītāji kā Sergejs Efimovs, Ričards Bigis, Amanda Millere un citi. Fotogaleriju no spraigajām cīņām skaties .

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl