VIDEO: jau piekto gadu notiks Ghetto Games festivāls Ventspilī

Pievienot komentāru
VIDEO: jau piekto gadu notiks Ghetto Games festivāls Ventspilī
Foto: Ghetto Games ()

No 29. līdz 31. jūlijam jau piekto gadu risināsies starptautiskais ielu kultūras un sporta festivāls Ghetto Games festivāls Ventspilī, aizsākot jaunu tradīciju tika ievēlēti pieci jaunieši – vēstneši, kuri pavadīs dienu Ventspilī kopā ar festivāla sejām.

Ghetto Games Festivāls Ventspilī ir labākais nedēļas nogales galamērķis, kurp doties visai ģimenei – šogad pilsēta ir īpaši parūpējusies par to, lai katram ģimenes loceklim būtu ko darīt, redzēt vai pašam piedzīvot! Patīkams ir arī fakts, ka festivāla apmeklēšana ir pilnīgi bez maksas! Atrakciju parki, sacīkšu parki gan profesionāliem sportistiem, gan amatieriem, gan vienkārši apmeklētājiem un aktīvā sporta piekritējiem – veselas trīs dienas Ventspils pārtaps par sporta zvaigžņu epicentru, kur Ventspils ielās varēs satikt pasaules līmeņa sportistus no 25 valstīm.

Līdzās ekstrēmo sporta veidu sacensībām – skeitbordam, BMX freestyle, inline skrituļslidošanai, flatland, streetbike frīstailam, veikbordam – risināsies sacensības arī mazāk ekstrēmos, bet vienlīdz aizraujošos sporta veidos – starptautiskais turnīrs ielu basketbolā, florbolā, futbolā, kā arī ielu dejās, armvrestlingā, pauerliftingā un Baltijas čempionātā ielu vingrošanā.

VIDEO

Foto: Ghetto Games festivāla prese konference