VIDEO: esi sniega mīļotājs? Svētdien iesaisties aizraujošajā pasaules sniega dienā

Komentāri

Aizvadītā nedēļas nogale Latvijā ar lielo aukstumu atnesusi arī ziemas mīļotāju gaidītāko dabas dāvanu – sniegu. Daudzi slēpotāji, ragaviņu braucēji un arī sniegavīru cēlāji var plati smaidīt, jo ne tikai beidzot klāt ir īsta ziema, bet tuvojās arī Starptautiskā sniega diena.

LNT “900 sekunžu” sporta žurnālists Kaspars Dvinskis šorīt viesojās Siguldā, kur aprunājās ar Latvijas Slēpošanas federācijas pārstāvi Annu Bondari. Starptautiskā sniega diena paredzēta 15. janvārī un to pasaulē oficiāli svinēs 42 valstis, kurās īpašajai dienai būs paredzēti interesanti pasākumi. Latvijā paredzēti 176 pasākumi 73 pašvaldībās un kopumā tajos varētu iesaistīties ap 30 tūkstoši sniega mīļu.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl