Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

Lielbritānijas bokseris Entonijs Džošua ar ļoti pārliecinošu sniegumu pār Ēriku Molinu nosargājis Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) smagā svara (virs 90 kilogramiem) čempiontitulu. Nākamo cīņu Džošua aizvadīs pret Vladimiru Kļičko.

27 gadus vecais sportists pirms tam bija uzvarējis pilnīgi visās karjeras 17 cīņās un bija apņēmības pilns aizstāvēt savu IBF smagā svara čempionu jostu arī šoreiz. Lielbritānijas bokserim pretī stājās 34 gadus vecais amerikāņu sportists Ēriks Molina. Pirms dueļa ar Džošua amerikāņu statistika bija solīda – 25 uzvaras un tikai trīs zaudējumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Tomēr pati cīņa neizvērtās sevišķi līdzīga. Dažbrīd Molina izskatījās kā Džošua boksa maiss un Lielbritānijas sportists jau trešajā raundā ar nokautu pabeidza dueli. Līdz ar to Džošua nākamo cīņu aizvadīs par Pasaules Boksa asociācijas (WBA) smagā svara čempionu jostu. Un viņa nākamais pretinieks 2017. gada 29. aprīlī būs Vladimirs Kļičko.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl