Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

Lielbritānijas bokseris Entonijs Džošua ar ļoti pārliecinošu sniegumu pār Ēriku Molinu nosargājis Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) smagā svara (virs 90 kilogramiem) čempiontitulu. Nākamo cīņu Džošua aizvadīs pret Vladimiru Kļičko.

27 gadus vecais sportists pirms tam bija uzvarējis pilnīgi visās karjeras 17 cīņās un bija apņēmības pilns aizstāvēt savu IBF smagā svara čempionu jostu arī šoreiz. Lielbritānijas bokserim pretī stājās 34 gadus vecais amerikāņu sportists Ēriks Molina. Pirms dueļa ar Džošua amerikāņu statistika bija solīda – 25 uzvaras un tikai trīs zaudējumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Tomēr pati cīņa neizvērtās sevišķi līdzīga. Dažbrīd Molina izskatījās kā Džošua boksa maiss un Lielbritānijas sportists jau trešajā raundā ar nokautu pabeidza dueli. Līdz ar to Džošua nākamo cīņu aizvadīs par Pasaules Boksa asociācijas (WBA) smagā svara čempionu jostu. Un viņa nākamais pretinieks 2017. gada 29. aprīlī būs Vladimirs Kļičko.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl