Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

Lielbritānijas bokseris Entonijs Džošua ar ļoti pārliecinošu sniegumu pār Ēriku Molinu nosargājis Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) smagā svara (virs 90 kilogramiem) čempiontitulu. Nākamo cīņu Džošua aizvadīs pret Vladimiru Kļičko.

27 gadus vecais sportists pirms tam bija uzvarējis pilnīgi visās karjeras 17 cīņās un bija apņēmības pilns aizstāvēt savu IBF smagā svara čempionu jostu arī šoreiz. Lielbritānijas bokserim pretī stājās 34 gadus vecais amerikāņu sportists Ēriks Molina. Pirms dueļa ar Džošua amerikāņu statistika bija solīda – 25 uzvaras un tikai trīs zaudējumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Tomēr pati cīņa neizvērtās sevišķi līdzīga. Dažbrīd Molina izskatījās kā Džošua boksa maiss un Lielbritānijas sportists jau trešajā raundā ar nokautu pabeidza dueli. Līdz ar to Džošua nākamo cīņu aizvadīs par Pasaules Boksa asociācijas (WBA) smagā svara čempionu jostu. Un viņa nākamais pretinieks 2017. gada 29. aprīlī būs Vladimirs Kļičko.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl