VIDEO: Džordans Kilganons ar “danku” pāri mersedesam uzspridzina Grīziņkalnu

Komentāri

Šogad Sprite Kings of Air ”SLAM DUNK” konkursā nebija bulterjeru maskās, nebija pasaules boksa dzīvās leģendas Roja Džonsa un Supermena. Un tomēr Ghetto Family pasākums arī šoreiz bija viens no aizraujošākajiem visā pasaulē!

Jau pašā vakara sākumā Sprite Kings of Air namatēvi Raimonds Elbakjans un Renārs Zeltiņš pārsteidza publiku ar ierašanos zirgu mugurās! Pārsteigumu sagādāja arī Latvijas prezidents Raimonds Vējonis, dueta Olas dziesmas #Prezidents laikā piedaloties priekšnesumā. Tomēr skaidrs, ka galvenās lomas šajā vakarā tēloja “dankeri”. Un vispirms jau Džordans Kilganons ar savu fenomenālo lēcienu pāri Mercedes kabrioletam!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Milzīgu sajūsmu klātesošajos izsauca arī 165cm īsais Porters What’s Gravity? Meiberijs, kurš par godu tikai piecus centimetrus garākajam 1986.gada NBA ”SLAM DUNK” konkursa uzvarētājam Spadam Vebam izpildīja viņa Atlantas Hawks krekliņā.

Latvijas fanu favorīts – Moscow Open 2013 čempions Kristaps Dārgais – arī šoreiz savā mājas laukumā atzina pretinieku pārākumu. Toties līdzjutējus priecēja basketbola triku meistari Lords of Gravity, kuri nesen uzspridzināja sociālos tīklus visā pasaulē.

LABĀKIE FOTO NO SPRITE KINGS OF AIR:

Lasi vēl