Komentāri

Šogad Sprite Kings of Air ”SLAM DUNK” konkursā nebija bulterjeru maskās, nebija pasaules boksa dzīvās leģendas Roja Džonsa un Supermena. Un tomēr Ghetto Family pasākums arī šoreiz bija viens no aizraujošākajiem visā pasaulē!

Jau pašā vakara sākumā Sprite Kings of Air namatēvi Raimonds Elbakjans un Renārs Zeltiņš pārsteidza publiku ar ierašanos zirgu mugurās! Pārsteigumu sagādāja arī Latvijas prezidents Raimonds Vējonis, dueta Olas dziesmas #Prezidents laikā piedaloties priekšnesumā. Tomēr skaidrs, ka galvenās lomas šajā vakarā tēloja “dankeri”. Un vispirms jau Džordans Kilganons ar savu fenomenālo lēcienu pāri Mercedes kabrioletam!

Milzīgu sajūsmu klātesošajos izsauca arī 165cm īsais Porters What’s Gravity? Meiberijs, kurš par godu tikai piecus centimetrus garākajam 1986.gada NBA ”SLAM DUNK” konkursa uzvarētājam Spadam Vebam izpildīja viņa Atlantas Hawks krekliņā.

Latvijas fanu favorīts – Moscow Open 2013 čempions Kristaps Dārgais – arī šoreiz savā mājas laukumā atzina pretinieku pārākumu. Toties līdzjutējus priecēja basketbola triku meistari Lords of Gravity, kuri nesen uzspridzināja sociālos tīklus visā pasaulē.

LABĀKIE FOTO NO SPRITE KINGS OF AIR:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl