VIDEO: Diena ar zvaigzni – olimpiskais vicečempions Oskars Melbārdis

Komentāri

Oskars Melbārdis ir latviešu bobslejists. Sākotnēji pirmās četras sezonas Oskars bija stūmējs, tagad piekto sezonu startē kā pilots. Sportists savos 27 gados paspējis izcīnīt sudraba medaļu Soču Olimpiskajās spēlēs pagājušajā sezonā kļuva par Pasaules kausa uzvarētāju četrinieku un divnieku ekipāžām.

Bez Tabu Dzīves Smalkumos raidījuma veidotāji pavadīja dienu ar zvaigzni – olimpisko vicečempionu Oskaru Melbārdi. Rīta agrumā Oskars devās uz trenniņnometni, kur turpināja gatavošanos jaunajai sezonai. Vasarās trenniņnometnes norisinās Ventspilī, taču līdzko Siguldas bobsleja trasē tiek uzliets pirmais ledus, sportisti trenējas Rīgā.

Foto

Pulkstens 8:00 sportisti gatavi rīta rosmei. Uz paklājiņiem tiek izpildīti stiepšanās vingrinājumi, lai varētu pilvērtīgi darboties trenniņos. Pēc rīta rosmes visi sportisti dodas brokastot. Oskars atzīst, ka starp sportistiem trenažieru zālē valda sacensība.

Video

Oskars smej, ka viņa komandas biedrs Daumants Dreiškens trenažieru zālē var uzspiest varāk. Pēc divu stundu trenniņa trenažieru zālē, sportistiem paredzētas pusdienas. Arī Oskars bērnībā vasarās tika sūtīts pie vecmāmiņas un nu smej, ka dēļ tā vairs neēd kotletes. Pēc stundas bobslejisti ir Siguldā, un Oskars ar komandas biedriem sāk gatavoties trenniņam. Pēc trenniņiem Siguldas bobsleja trasē, Oskars atgriežas Rīgā, lai kopā ar pārējiem trenniņnometnes dalībniekiem paliktu pa nakti sporta centrā un apsveiktu Latvijas izlases galveno treneri Sandi Prūsi 50 gadu jubilejā!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl