Komentāri

Svētdien, 21.februāra vakarā Mairis Briedis vairāku tūkstošu līdzjutēju klātbūtnē Arēnā Rīga ar tehnisko nokautu otrajā raundā uzvarēja dienvidāfrikāni Deniju Venteru, izcīnot Interkontinentālo titulu smagajā svarā. Jau nākamajā dienā viņš viesojās portāla Skaties.lv redakcijā un atbildēja uz sporta žurnālistes Viktorijas Kamazas interesējošiem jautājumiem!

Nākamajā dienā pēc uzvaras latviešu bokseris Mairis Briedis paviesojās portāla Skaties.lv redakcijā un brīvā sarunā pastāstīja par to vai pēc boksa cīņas sportisti savā starpā sazinās un uztur draudzīgas attiecības, kā Maira kolēģi attiecas pret viņa profesionālo aizraušanos, kādu lomu viņa dzīvē spēlē ģimene un ko Briedis domā par sievietēm, kurs nodarbojas ar boksu!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Briedis par sievētēm, kuras boksējas, darbu policijā un ģimeni

Foto: Mairis Briedis cīņā pret Venteru

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl