VIDEO: Bertāns satricina NBA un pierāda, ka nav ieradies, lai uz soliņa mētātu dvielīšus

0 Komentāru
VIDEO: Bertāns satricina NBA un pierāda, ka nav ieradies, lai uz soliņa mētātu dvielīšus
Foto: AP/ SCANPIX ()

8. janvārī Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns guva 21 punktu NBA regulārā čempionāta mačā, kaldinot “Spurs” uzvaru ar 102:85 pār Šarlotes “Hornets”. ”Overtime TV” raidījumā Valdis Valters uzsvēra, ka Bertāns pierāda, ka NBA nav ieradies tikai, lai uz rezervistu soliņa mētātu dvielīšus.

“Kad ierados šeit, zināju, ka dažās spēlēs nespēlēšu vispār, citās dabūšu vairāk minūtēs. Ir lieliska sajūta, kad izeju laukumā un palīdzu komandai uzvarēt,” pēc cīņas teica Bertāns. Bertāns šajā mačā bija “Spurs” rezultatīvākais basketbolists, bet 19 punktus pievienoja Kavai Lenards, kamēr ar 15 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām atzīmējās Lemarkuss Oldridžs.

Video

“Apgūstu aizsardzības sistēmas, lasu tās un mācos no citiem basketbolistiem. Varbūt es un daži spēlētāji nav tie fiziski spēcīgākie, bet, ja atrodam pareizās vietas aizsardzībā, tad izdodas apturēt pretiniekus kā komandai,” skaidroja Bertāns. Pēc spēles Bertāns neesot dzirdējis īpašas uzslavas no “Spurs” galvenā trenera Grega Popoviča. “Viņš bija apmierināts, kā otrajā puslaikā nospēlējām aizsardzībā. Savukārt komandas biedri apsveica mani ar labu spēli,” teica Bertāns.

Foto: Dāvis Bertāns NBA laukumos

0 Komentāru