Komentāri

Britu bokseris Tonijs Beljū sestdien Liverpūlē veiksmīgi aizstāvēja Pasaules Boksa padomes Pasaules Boksa padomes pirmā smagā svara (līdz 90,7 kg) kategorijas čempiona jostu, kļūstot par Maira Brieža pretinieku titulcīņā.

Beljū jau otrajā raundā trīsreiz noguldīja B.Dž.Floresu uz grīdas, bet trešajā raundā brits pielika punktu šai cīņai. Pēc dueļa Beljū metās publiski apvainot arī Floresa draugu Deividu Heju. Beljū karjeras laikā uzvarējis 28 no 31 cīņā, 18 no tās noslēdzot ar nokautu. Savukārt Floress uzvarējis 32 no 36 cīņām, 19 no tām beidzot ar nokautu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Tieši Briedim, kurš ir WBC jostas obligātais pretendents, nākamajā cīņā būs jāspēkojas par titulu pret šī dueļa uzvarētāju Beljū. Titulcīņa Briedim ir jāaizvada līdz marta beigām.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl