VIDEO: baisā aviokatastrofā izdzīvojušie ”Chapecoense” futbolisti ierodas uz maču

0 Komentāru
VIDEO: baisā aviokatastrofā izdzīvojušie ”Chapecoense” futbolisti ierodas uz maču
Foto: REUTERS/ SCANPIX ()

Izdzīvojušie futbolisti pēc baisās aviokatastrofas Kolumbijā ieradās uz komandas pirmo maču. Kā zināms, spēle beidzās ar rezultātu neizšķirts 1:1 !

Novembra beigās Kolumbijas kalnos traģiski avarēja lidmašīna ar Brazīlijas futbola komandu ”Chapecoense”, izdzīvojot vien trim spēlētājiem. Avārijā izdzīvoja tikai pieci cilvēki, kuru vidū bija četri futbolisti. Izdzīvojušie spēlētāji kopā ar radiniekiem ieradās uz ”Chapecoense” futbola spēli, lai pieminētu boja gājušos un atbalstītu jauno komandas sastāvu.

Video


Jau ziņots, ka aviokompānijas “Lamia” lidmašīna bija izlidojusi no Brazīlijas, veicot nosēšanos Bolīvijā un dodoties uz Medeljinu, kad tā nogāzās aptuveni 50 kilometru attālumā no pilsētas.

Kā pavēstīja amatpersonas, katastrofas vietā atrasti pieci izdzīvojušie, ieskaitot “Chapecoense” aizsargu Alanu Rušelu, divus vārtsargus un stjuarti, kas nogādāti tuvējās pilsētas slimnīcā.

“Šķiet, ka lidmašīnai izbeidzās degviela,” sacīja tuvējās Lasehas pilsētas mērs Elkins Ospina. Pēc viņa teiktā, avārijas vietā ieradušās varasiestādes un slimnīcas gatavojas uzņemt ievainotos.

Video: Brazīlijas komanda  “Chapecoense” līksmo par iekļūšanu Dienvidamerikas turnīra “Copa Sudamericana” finālā

“Chapecoense” bija ceļā uz “Copa Sudamericana” jeb Dienvidamerikas otrā prestižākā klubu turnīra pirmo finālspēli, kurā tai bija jātiekas ar Medeljinas “Atletico Nacional” komandu. Savainojumu dēļ uz šo spēli kopā ar komandu nedevās trīs spēlētāji. Internetā ir nonākusi bilde, kurā redzams izglābušos futbolistu šoks par notikušo. Šo sēru vēsti viņi saņēma komandas ģērbtuvēs.

Foto: šis foto tika uzņemts pirms lidmašīnas pacelšanās. Futbolisti nenojauš, ka pēc pāris stundām viņu dzīvības izdzisīs

Foto

 

Foto: sēru vēsti sportisti sagaidīja futbola kluba ģērbtuvēs

Foto: izdzīvojušie katastrofā tiek hospitalizēti

0 Komentāru