Viasat Sport Baltic varēsi vērot 250 sporta notikumu stundas no Riodežaneiro spēlēm

2 komentāri
Viasat Sport Baltic varēsi vērot 250 sporta notikumu stundas no Riodežaneiro spēlēm
Foto: Viasat Sport Baltic

Pasaules vērienīgākais starptautiskais sporta notikums jau 5.augustā! Sporta kanāls Viasat Sport Baltic nodrošinās 250 stundas unikālu sporta notikumu tiešraides un ierakstus no šī grandiozā notikuma: Riodežaneiro Vasaras olimpiskajām spēlēm! Viasat Sport Baltic piedāvās spraigākās olimpisko medaļu izcīņas – Baltijas un arī Latvijas sportistu startus. Seko līdzi olimpiskajām spēlēm sporta kanālā Viasat Sport Baltic!

Aivars Zahārovs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Kā komentētājs esmu līdzdarbojies trīs olimpiskajās spēlēs (Vankūvera’2010, Londona’2012, Soči’2014). Sajūtas allaž bijušas pozitīvas, turklāt vienmēr no mūsu sportistiem tika gaidītas medaļas. Ir bijuši tīkami un, ne tik ļoti pārsteigumi, ir bijušas skaļas veiksmes un aplamas izgāšanās, taču arvien tas ir bijis notikums, kam jāseko līdzi – sporta nozīmīgākais pasākums – Olimpiāde. Šī reize nebūs izņēmums, un sporta bukmeikeru prognozētās divas bronzas medaļas ir minimums uz ko mēs visi ceram. Domāju, ka mēs varam cerēt uz ko vairāk – vismaz četriem goda pjedestāliem. Un, kas zina, kāds no tiem varbūt būs visaugstākais. Tā, ka turēsim īkšķus par mūsējiem, gaidīsim medaļas, un sekosim līdzi visiem notikumiem Riodeženeiro arēnās Viasat sporta kanālos!

Vasaras olimpisko spēļu notikumus komentēs profesionāla komentētāju komanda latviešu valodā. Šādiem starptautiski nozīmīgiem sporta notikumiem, kas ir koncentrēti salīdzinoši īsā laikā posmā, Viasat Sport Baltic komentētāji gatavojas jau tagad. RIO olimpiskās spēles komentēs Viasat Sport Baltic komentētāji: Aivars Zahārovs, Pēteris Siksnis, Toms Prāmnieks, Jānis Vuguls, Aldis Putniņš, Tāls Meļķis, Oskars Morozovs, Ilvars Koscinkevičs, Māris Lindenbaums, Artūrs Šēnhofs, Guntars Jonāns. Uzvaras, zaudējumi un neaizmirstamas kaislības, to visu izskaidros un paziņos Viasat Sport Baltic komentētāji!

Visa komentētāju komanda ir saņēmusi arī savu olimpisko spēļu īpašos formas tērpus – vairāk fotogrāfijās! 2016.gada Vasaras olimpiskās spēles Riodežaneiro notiks no 5. līdz 21. augustam. Šīs būs 31. Vasaras olimpiskās spēles, kas pirmo reizi notiks Dienvidamerikā.

2 komentāri