Komentāri
Viasat Sport Baltic svin 7 gadu jubileju un gatavojas Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm
Foto: VIASAT SPORT BALTIC

Vadošais sporta kanāls Viasat Sport Baltic Latvijā ik gadu turpina palielināt rādīto sporta tiešraižu stundas, kā arī tieši unikālā sporta satura daudzumu, iegādājoties ekskluzīvas sporta tiesības ik gadu.

2015. gada laikā Viasat Sport Baltic translēja par 8% vairāk unikālā sporta satura nekā 2014. gadā un janvārī Viasat Sport Baltic svin jau savu septīto dzimšanas dienu! Baudiet sporta notikumus kanālā Viasat Sport Baltic!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viasat Sport Baltic kanāls Baltijā tiek translēts jau septīto gadu, un šajā laikā tas ir iemantojis lojālu skatītāju, sporta fanu pulku, jo Viasat Sport Baltic sevi ir pierādījis kā sporta kanālu, kas saviem skatītājiem katru gadu piedāvā jaunas sporta tiesības un aizraujošus sporta notikumus ar komentāriem latviešu valodā.

Foto

Toms Circenis, Viasat Sport Baltic programmas direktors:

”Jau septīto gadu pēc kārtas Viasat Sport Baltic kanāla unikālo sporta notikumu stundu translācijas turpina tikai pieaugt. Pērn visbiežāk rādītākie sporta veidi bija futbols (30%), hokejs (20%), motorsports (20%), kam sekoja basketbols (17%). Savukārt visbiežāk rādītas sporta sacensības bija Anglijas premjerlīga (17%), Kontinentāla Hokeja līga (15%) un Eirolīga (12%).

Ar lielu un patīkamu satraukumu gaidām šā gada lielāko starptautisko sporta notikumu – 2016. gada vasaras olimpiskās spēles Riodežaneiro! Arī šajās olimpiskajās spēlēs Viasat Sport Baltic un citi Viasat kanāli Latvijā saviem skatītājiem nodrošinās iespēju sekot līdzi praktiski visiem nozīmīgākajiem olimpisko spēļu notikumiem! Tas būs aizraujoši un grandiozi!”

Viasat Sport Baltic saviem skatītajiem piedāvā nozīmīgākās pasaules mēroga sporta pārraides, piemēram: Anglijas premjerlīgu, UEFA Čempionu un Eiropas līgas futbolā, pasaules čempionātu hokejā, Kontinentālo Hokeja līgu ar Rīgas Dinamo izbraukuma spēlēm tiešraidē, Formula 1, Spīdveja GP un PK, Eiropas čempionātu handbolā, riteņbraukšanu, kā arī citas sacensības.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl