Komentāri
Viasat Sport Baltic sporta lielsezonu atklāj ar grandiozu notikumu – EuroBasket 2015
Foto: VIASAT SPORT BALTIC

Šodien notika Viasat Sport Baltic jaunās sporta lielsezonas atklāšanas pasākums, kurā Viasat Sport Baltic programmu direktors Toms Circenis paziņoja par sezonas svarīgākajiem notikumiem un iegādātajām sporta tiesībām, savukārt Latvijas Basketbola savienības ģenerālsekretārs Edgars Šneps atklāja kādi pārsteigumi skatītājiem tiks sagādāti EuroBasket 2015 laikā.

Viasat Sport Baltic kanāls arī šogad saviem skatītājiem un Latvijas sporta faniem piedāvās sekot līdzi ne tikai EuroBasket 2015, bet arī tādiem nozīmīgiem un aizraujošiem sporta notikumiem kā Kontinentālā Hokeja līga, Riodežaneiro Olimpiskās spēles, Anglijas futbola Premjerlīga un citiem spraigiem sporta notikumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šajā sporta sezonā Viasat Sport Baltic ir īpaši parūpējies par basketbola faniem, jo Viasat Sport Baltic piedāvā ne tikai Latvijas basketbola izlases spēles, bet arī vairāk kā 30 citu komandu mačus šajā turnīrā.

Toms Circenis, Viasat Sport Baltic programmu direktors:

”Viasat Sport Baltic nodrošina nozīmīgāko sporta notikumu translācijas visā Baltijā. Šo gadu laikā esam rādījuši dažādus aizraujošus un ļoti svarīgus sporta pasākumus. Šo sezonu uzsākam ar sporta notikumu, kas Latvijā notiek tikai otro reizi, pirmo reizi tas bija 1937.gadā. Tāpēc šis ir ļoti nozīmīgi gan mums, gan visiem basketbola faniem – EuroBasket 2015, kas sāksies jau rīt, 5.septembrī! Šis ir īpašs pasākums, jo Rīgā tiekas visas Baltijas valstu izlases!

Šo sezona iesākām arī ar Kontinentālo hokeja līgu, ar spēkpilnām Rīgas Dinamo spēlēm. Arī futbola fani var sarosīties, jo jau pavisam drīz sāksies UEFA Čempionu līga! Pašlaik Viasat Sport Baltic sporta tiesību sarakstā ir iekļauti iecienītākie sporta veidi Latvijā un Baltijā, kuriem ir liels pulks līdzjutēju. Viasat Sport Baltic translēto sporta pārraižu daudzums un to daudzveidība Baltijas valstīs ir nepārspēta, noslēgtie sporta tiesību līgumi nostiprina Viasat Sport Baltic kanāla pozīciju.”

Edgars Šneps, EuroBasket pārstāvis un Latvijas Basketbola savienības ģenerālsekretārs:

”Ar Viasat Sporta Baltic starpniecību basketbola cienītāji redzēs aizraujošas spēles Berlīnē, Zagrebā, Monpeljē un Lillē, kā arī būs iespēja sekot notikumiem Arēnā Rīga, ja kaut kādu iemeslu dēļ nevarēsit būt klāt šajā notikumā. Savukārt visus Arēna Rīga apmeklētājus aicinu uz spēlēm doties laikus. Īpaši pirmajā dienā, lai bez lieka stresa noorientētos satiksmes organizācijā, izietu drošības kontroli un izbaudītu basketbola svētku gaisotni.”

EuroBasket 2015 spēļu kalendārs pieejams šeit:

https://www.viasat.lv/sports/basketbols/sports-eu-cempionats-basketbola

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl