Komentāri
“Viaplay” un VSB piedāvās Pasaules boksa supersērijas tiešraides ar Mairi Briedi priekšgalā
Mairis Briedis būs viens no galvenajiem favorītiem uz uzvaru Pasaules boksa supersērijā. (Foto: Gatis Gierts / f64)

Sestdien, 9. septembrī, video satura platforma “Viaplay” sāks pārraidīt Pasaules boksa supersērijas turnīru, kurā 30. septembrī cīnīsies arī WBC pasaules čempions 1. smagajā svarā Mairis Briedis. Tāpat cīņas būs iespējams skatīties arī kanālā “Viasat Sport Baltic” (VSB).

Četras galvenās pasaules boksa organizācijas Pasaules boksa padome (WBC), Pasaules boksa organizācija (WBO), Starptautiskā boksa federācijas (IBF) un Pasaules boksa asociācija (WBA) vienojušās divās svara kategorijās aizvadīt nebijušu turnīru – Pasaules boksa supersēriju. 16 titulēti bokseri 1. smagajā svarā (līdz 90,7 kg) un 2. vidējā svarā (līdz 76 kg) izslēgšanas sacensību formātā sacentīsies par leģendārā boksera Muhameda Ali vārdā nosauktu kausu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Labākais Latvijas bokseris, WBC pasaules čempions Mairis Briedis kopā ar 7 citiem bokseriem sacentīsies 1. smagajā svarā. Īpašā ceremonijā Montekarlo četri spēcīgākie bokseri izvēlējās savus pretiniekus 1/4 finālā. Ar 1. numuru izliktais WBO titula īpašnieks un 2012. gada Londonas olimpisko spēļu čempions ukrainis Oleksandrs Usiks izvēlējās Vācijas bokseri Marko Huku. Ar otro numuru izliktais IBF čempions Murats Gasijevs no Krievijas cīnīsies ar bijušo IBF/WBC čempionu poli Kšištofu Vlodarčiku un ar ceturto numuru izliktais WBA čempions kubietis Juniers Dortikosa tiksies ar krievu Dmitriju Kudrjašovu.

Mairim Briedim tika piešķirts trešais numurs, un viņš par savu pretinieku izvēlējās kubieti Maiku Peresu. Šī cīņa “Arēnā Rīga” notiks 30. septembrī. Kā pirmie Pasaules boksa supersērijas ietvaros ringā jau 9. septembrī dosies Oleksandrs Usiks un Marko Huks.

Elvis Mihaiļenko, “Viasat Sport Baltic” komentētājs:

“Es domāju, ka Marko Hukam šajā cīņā ir maz iespēju. Huks un polis Kšištofs Vlodarčiks starp supersērijas astoņiem bokseriem noteikti ir vājākie. Varbūt Huks var noturēties visus 12 raundus. Viņam jācer un jāpaļaujas uz savu raksturu. Iespējams, Marko var savu pretinieku iespiest stūrī, varbūt trāpīt kādu sitienu. Usiks ir ļoti tehnisks, labi sagatavots bokseris. Ar gadiem Huka cīņasspars gājis mazumā, un arī šajā ziņā Usikam būs pārsvars. Ar nokautu cīņa varbūt nebeigsies, bet uzvarētājs noteikti būs ukrainis.”

Pasaules boksa supersērija “Viaplay” platformā:

Sestdien, 9. septembrī, plkst. 21:00 Oleksandrs Usiks pret Marko Huku

Savukārt kanālā Viasat Sport Baltic tiešraides sākums paredzēts ap plkst. 24:00

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl