Komentāri
Vēsturiska medaļa! Kalnu slēpotājs Kristaps Zvejnieks izcīna Universiādes zeltu
Foto: F64

Latvijas vadošais kalnu slēpotājs Kristaps Zvejnieks trešdien izcīnīja zelta medaļu Kazahstānas pilsētā Almati notiekošajā Universiādē, triumfējot Alpu kombinācijas sacensībās.

Šī Latvijas valstij Ziemas Universiādē ir pirmā medaļa tās pastāvēšanas vēsturē. Zvejnieks pirmo vietu ieņēma jau pēc pirmā brauciena, kurā sportisti sacentās supergigantā. Savu tuvāko sekotāju latvietis apsteidza par 0,07 sekundēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt otrajā braucienā sportistiem bija jāveic Zvejnieka kroņa disciplīna – slaloms. Tajā Latvijas sportists sasniedza otro ātrāko rezultātu, bet ar to bija pilnīgi pietiekami, lai gūtu drošu uzvaru. Summā Zvejnieks par 0,88 sekundēm viņš apsteidza Nīderlandes pārstāvi Mārtenu Meinersu.

Tikmēr uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena stājās Matejs Falats no Slovākijas, kurš arī pirms diviem gadiem Universiādē šajā disciplīnā izcīnīja bronzu. Pirms tam šajā Universiādē Zvejnieks supergigantā ierindojās 14.vietā. Turpinājumā Universiādē gaidāmas arī milzu slaloma un slaloma sacensības.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl